|
Sobota Pływacka Runda I 2011
Chrzanów, 5 marca 2011 (sobota)
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Podsumowanie wyników indywidualnych
Wyniki
|
Najlepsi zawodnicy
|
Klasyfikacja drużynowa
|
Podsumowanie zawodów
|
Grand Prix Małopolski Runda I 2011
Nowy Sącz, 19 lutego 2011 (sobota)
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Podsumowanie wyników indywidualnych
Wyniki
|
Najlepsi zawodnicy
|
Klasyfikacja drużynowa
|
Podsumowanie zawodów
|
Zimowe Mistrzostwa Młodzików Okręgu Małopolskiego o Puchar Prezesa MOZP
Zabierzów, 11 - 11 grudnia 2010 (sobota - niedziela)
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Podsumowanie wyników indywidualnych
Wyniki
|
Blok I
|
Blok II
|
Blok III
|
Najlepsi zawodnicy
|
Klasyfikacja drużynowa
|
Podsumowanie zawodów
|
Już Pływam Edycja II 2010
Bochnia, 5 grudnia 2010 (niedziela)
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Podsumowanie wyników indywidualnych
Wyniki
|
Klasyfikacja Drużynowa
|
Podsumowanie zawodów
|
Sobota Pływacka Runda IV
Skawina, 27 listopada 2010 (sobota)
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Podsumowanie wyników indywidualnych
Wyniki
|
Najlepsi zawodnicy
|
Klasyfikacja drużynowa
|
Podsumowanie zawodów
|
Grand Prix Małopolski Runda IV
Piekary k/Krakowa, 14 listopada 2010 (niedziela)
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Podsumowanie wyników indywidualnych
Wyniki
|
Najlepsi zawodnicy
|
Klasyfikacja drużynowa
|
Podsumowanie zawodów
|
Sobota Pływacka Runda III Otwarte Zawody w Wszechstronności Stylowejo Puchar Prezesa MOZP
Sucha Beskidzka, 16 października 2010 (sobota)
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Podsumowanie wyników indywidualnych
Wyniki
|
Podsumowanie zawodów
|
Najlepsze zawodniczki wg Fina 2009
|
Najlepsi zawodnicy wg Fina 2009
|
Najlepsze zawodniczki wg Rudolph 2010
|
Najlepsi zawodnicy wg Rudolph 2010
|
Grand Prix Małopolski Runda III - Puchar Wszechstronności Stylowej
Zabierzów, 9 października 2010 (sobota)
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Podsumowanie wyników indywidualnych
Wyniki
|
Podsumowanie zawodów
|
Najlepsze zawodniczki wg Fina 2009
|
Najlepsi zawodnicy wg Fina 2009
|
Najlepsze zawodniczki wg Rudolph 2010
|
Najlepsi zawodnicy wg Rudolph 2010
|
Otwarte Letnie Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego w Pływaniu Młodzików
Bochnia, 12 - 13 czerwca 2010 (sobota-niedziela)
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń klubów uczestniczących w zawodach
Wyniki
|
Blok I
|
Blok II
|
Blok III
|
Klasyfikacja klubowa
|
Podsumowanie zawodów
|
Sobota Pływacka Runda II '10
Wadowice, 15 maja 2010 (sobota)
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Podsumowanie wyników indywidualnych
Wyniki
|
Najlepsi zawodnicy
|
Klasyfikacja drużynowa
|
Podsumowanie zawodów
|
Sobota Pływacka Runda I '10
Wieliczka, 27 marca 2010 (sobota)
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Podsumowanie wyników indywidualnych
Wyniki
|
Najlepsi zawodnicy
|
Klasyfikacja drużynowa
|
Podsumowanie zawodów
|
Grand Prix Małopolski Runda I '10
Nowy Sącz, 6 marca 2010 (sobota)
Zestawienie progresji poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Podsumowanie wyników indywidualnych
Wyniki
|
Najlepsi zawodnicy
|
Klasyfikacja drużynowa
|
Podsumowanie zawodów
|
Zimowe Mistrzostwa Młodzików Okręgu Małopolskiego
Zabierzów, 12 - 13 grudnia 2009 (sobota - niedziela)
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Wyniki BLOK I
|
Wyniki BLOK II
|
Wyniki BLOK III
|
Wyniki
|
Najlepsi zawodnicy
|
Klasyfikacja drużynowa
|
Podsumowanie zawodów
|
Sobota Pływacka Runda V Finałowa 2009
Skawina, 28 listopada 2009 (sobota)
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Grand Prix Małopolski Runda V Finałowa 2009
Piekary, 7 listopada 2009 (sobota)
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Już Pływam Runda III '09
Niepołomice, 25 października 2009 (niedziela)
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Grand Prix Małopolski Runda IV '09
Nowy Sącz, 27 września 2009
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Korespondencyjne Mistrzostwa Polski Dzieci 10 i 11 lat
Wadowice, 30 - 31 maja 2009
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Wyniki
|
Wyniki BLOK I
|
Wyniki BLOK II
|
Najlepsi zawodnicy
|
Ranking medalowy
|
Podsumowanie zawodów
|
Już Pływami Runda II '09
Dąbrowa Tarnowska, 10 maja 2009
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Wyniki
|
Podsumowanie zawodów
|
Grand Prix Małopolski Runda II '09
Myślenice, 28 marca 2009
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Sobota Pływacka Runda II '09
Piekary, 14 marca 2009
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Grand Prix Małopolski Runda I '09
Kraków, 7 lutego 2009
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Sobota Pływacka Runda I '09
Zabierzów, 25 stycznia 2009
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego
Zabierzów, 13-14 grudnia 2008
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Sobota Pływacka Runda VI Finałowa 2008
Skawina, 29 listopada 2008
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Grand Prix Małopolski Runda V 2008
Nowy Sącz, 4 października 2008
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Grand Prix Małopolski Runda III 2008
Wadowice, 18 maja 2008
Poniżej potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
Wyniki on-line dzięki omegatiming.pl
SOBOTA PŁYWACKA RUNDA II 2008
Piekary, 26 kwietnia 2008
Poniżej wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU 11-12 lat
Zabierzów, 8-9 grudnia 2007
Poniżej wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
KOMPLET WYNIKÓW
Galeria zdjęć z zawodów (Źródło: Kmita Zabierzów)
SOBOTA PŁYWACKA IV RUNDA 2007
Wadowice, sobota 13 października 2007
Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
WYNIKI
Klasyfikacja medalowa
GRAND PRIX MAŁOPOLSKI V RUNDA 2007
Myślenice, niedziela 7 października 2007
Poniżej przedstawiamy potwierdzenia zgłoszeń poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
* WYNIKI *
SOBOTA PŁYWACKA II RUNDA 2007
Myślenice, sobota 31 marca 2007
Poniżej przedstawiamy wynikizawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
W Y N I K I
GRAND PRIX MAŁOPOLSKI I RUNDA 2007
Zabierzów, sobota 24 lutego 2007
Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO 11-12 LAT
Zabierzów, sobota 9 grudnia - niedziela 10 grudnia 2006
Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
W Y N I K I
JUŻ PŁYWAM I EDYCJA 2006
Kraków, sobota 25 marca 2006
Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
>>W Y N I K I<<
JUŻ PŁYWAM II EDYCJA 2006
Kraków, sobota 29 kwietnia 2006
Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
>>W Y N I K I<<
JUŻ PŁYWAM III EDYCJA 2006
Kraków, sobota 20 maja 2006
Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
>>W Y N I K I<<
JUŻ PŁYWAM IV EDYCJA 2006
Kraków, sobota 18 listopada 2006
Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
>>W Y N I K I<<
SOBOTA PŁYWACKA I EDYCJA 2006
Zabierzów, sobota 4 lutego 2006
Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klubów uczestniczących w zawodach
WYNIKI
PUNKTACJA
Zdjęcia z zawodów
8/1/2005
Pod okiem kamer
Zawody pływackie o Puchar Ziemi Oświęcimskiej
Nowy rok na oświęcimskiej pływalni rozpocznie się od zawodów o Puchar Ziemi Oświęcimskiej z okazji 60. rocznicy oswobodzenia KL Auschwitz-Birkenau i Miasta Oświęcimia. Udział w imprezie zapowiedziało 280 zawodników z 16 klubów. Być może zjawi się Aleksandra Urbańczyk, złota medalistka niedawnych ME na krótkim basenie w Wiedniu.
Są to najstarsze zawody pływackie rozgrywane w Oświęcimiu, rozgrywane niemal od początku istnienia sekcji pływackiej. Kiedyś odbywały się pod nazwą Pucharu Wyzwolenia i zaliczane były do cyklu Grand Prix Polski. Potem nazwa uległa zmianie, w związku z interpretacją w minionych latach słowa wyzwolenia, ale jak wynika z obliczeń działaczy, będzie to już 30. ich edycja.
(...)Podczas mityngu obecne będą kamery niemieckiej stacji ARD, która przygotowuje materiał o Oświęcimiu związany z obchodami 60. rocznicy oswobodzenia byłego obozu i miasta. Dziennikarze niemieccy, chcą podobno pokazać, że Oświęcim to nie tylko były obóz, a mityng i znakomite osiągnięcie oświęcimskich pływaków mają być tego ilustracją.
Dziennik Polski (BK)
11/10/2004
W ubiegłą niedzielę na pływalni KS KORONA w Krakowie odbyły się zawody z cyklu Sobota Pływacka.
Była to już czwarta edycja zawodów dla najmłodszych zawodników z terenu Małopolski. Myślenice były reprezentowane przez pływaków z TG Sokół,
MSP Aquarius oraz SMS SwimArt. Kolejne zmagania odbędą się już 20 listopada.
Komplet wyników.
Wyniki zawodników z Myślenic.
Punktacja po IV edycji.
!--menu z lewej i primaryBody-->
Copyright © by SwimArt 2003-2012. Design by LOOKEE
|